بازی ایرانی راز هیتلر با افزونه کمونیست SECRET HITLER:COMMUNIST EXP

شناسه کالا: #147
ویژگی:
players: 5-12
BGG: 7.5/10
 Min: 45

موجود در انبار: بله

تخفیف:
780,000
۱۰ %
قیمت:
۷۰۲,۰۰۰ تومان
به کمک نیاز دارید ؟
کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر تماس شما هستند
تماس بگیرید
مشاوره تلفنی رایگان
ارسال به سراسر کشور
اصالت کالا
ضمانت بازگشت کالا
امتیاز کاربران به: بازی ایرانی راز هیتلر با افزونه کمونیست SECRET HITLER:COMMUNIST EXP
0
از 5
عالی
0 %)
خوب
0 %)
متوسط
0 %)
نامناسب
0 %)
ضعیف
0 %)
توضیحات و مشخصات کالا

بازی ایرانی راز هیتلر با افزونه کمونیست ( Secret Hitler:Communist Exp)

 

ورود کمونیست‌ها به بازی راز هیتلر به عنوان یک جبهه‌ی مستقل، علاوه بر بیشتر کردن تعداد نفرات بازی، هیجان بازی را نیز دو چندان می‌کند. بنابراین مواظب استالین و ژنرال ژکوف باشید.

در این بسته 21 عدد توکن قانون‌گذاری (شامل 4 توکن جدید)، 50 عدد کارتِ بازی (شامل 8 کارت جدید)، صفحه‌ی حزب کمونیست، راهنمای افزونه و 12 عدد پاکت (برای 10 + 2 بازیکن) اضافه تر وجود دارد.

 

داستان بازی:

در سال 1932، پیش از جنگ جهانی دوم و در آلمان هستیم. در بازی راز هیتلر، بازیکنان سیاست‌مداران آلمانی هستند که در حال تلاش برای نگه‌داشتن دولت در حال تضعیف لیبرال در برابر رژیم در حال پیشروی فاشیست می باشند. البته باید محتاط باشید، زیرا در بین شما تعدادی فاشیست به صورت مخفیانه حضور دارند، که یکی از آنها هیتلر است.
نگاه اجمالی
در ابتدای بازی به هر بازیکن به صورت مخفیانه یکی از نقش‌ها اختصاص می‌یابد: لیبرال، فاشیست، یا هیتلر. لیبرال‌ها اکثریت را در اختیار دارند ولی با این حال آنها نمی‌دانند که هر فردی چه نقشی دارد. فاشیستها باید با کارشکنی‌های مخفیانه و پنهان نگه‌داشتن هویت خود به هدف خود دست پیدا کنند. هیتلر هم عضوی از فاشیست‌ها است و فاشیست‌ها هویت او را از ابتدای بازی می‌دانند، اما هیتلر هویت فاشیست‌ها را نمی‌داند و باید تلاش کند تا آنها را پیدا کند و با آنها هم دست شود.
لیبرالها با تصویب 5 قانون از سیاست‌های لیبرال یا کشتن هیتلر برنده خواهد شد. فاشیست‌ها با تصویب 6 قانون از سیاست‌های فاشیست برنده خواهند شد. همچنین اگر 3 قانون از سیاست‌های فاشیست تصویب شده باشد و هیتلر به عنوان صدراعظم رای بیاورد فاشیست‌ها برنده خواهند شد.
هر گاه یک قانون از سیاست‌های فاشیست به تصویب می‌رسد، دولت قدرتمند‌تر میشود و یک قدرت خاص به رییس جمهور اعظا میشود که باید پیش از شروع دور بعدی از آن استفاده کند.اینکه رییس جمهور از چه حزبی باشد مهم نیست. در واقع حتی ممکن است بازیکنان لیبرال با هدف استفاده از قدرتهای مخصوص رییس جمهور یکی از قانونهای فاشیست را تصویب کنند.
هدف بازی
هر بازیکن یک نقش مخفی دارد که عضو یکی از احزاب لیبرال یا فاشیست می باشد
بازیکنان حزب لیبرال برنده خواهند شد، اگر:
• 5 قانون از سیاستهای لیبرال به تصویب برسند.
یا
• هیتلر به قتل برسد
بازیکنان حزب فاشیست برنده خواهند شد، اگر:
• 6 قانون از سیاست‌های فاشیست به تصویب برسند.
یا
• هر زمان پس از اینکه سومین قانون از سیاست‌های فاشیست به تصویب رسید، هیتلر به عنوان صدراعظم در انتخابات رای بیاورد

محتویات بازی
17 کارت سیاست‌گذاری (6 عدد قانون لیبرال، 11 عدد قانون فاشیست)
10 کارت نقش مخفی
10 کارت عضویت در حزب
10 پاکت برای مخفی کردن کارتها
10 کارت رای "آری!"
10 کارت رای "نه"
5 کارت راهنمای بازی
1 نشانگر رای گیری
1 کارت مخرن کارتها سیاست‌گذاری
1 کارت کارتهای سوخته سیاست‌گذاری
3 برد سیاست‌گذاری فاشیست / لیبرال
1 پلاکارد چوبی رییس جمهور
1 پلاکارد چوبی صدراعظم

و مواردی که در ابتدا برای افزونه ذکر شد.

 

فاشیست‌ها

آدولف هیتلر
رهبر حزب نازی‌های آلمان. او در 20 آپریل 1889 در اتریش متولد شد. در سال‌های 1933 تا 1945 صدراعظم آلمان بود و از سال 1934 رهبر نازی‌های آلمان شد. وی در سال 1939 آغازگر جنگ جهانی دوم با حمله به لهستان بود.

هاینریش هیملر
فرمانده ارتش حفاظتی حزب نازی و از افراد با نفوذ حزب. هیملر در سال 1900 در مونیخ متولد شد. وی در جنگ جهانی اول در نبرد‌ها حضور نداشت. در سال 1929 به عنوان فرمانده ارتش حفاظتی حزب نازی توسط هیتلر انتخاب شد و تبدیل به یکی از افراد با نفوذ حزب نازی شد. او یکی از افراد تأثیرگذار در جنگ جهانی دوم به شمار می‌رود.

هرمان گورینگ
فرمانده نیروی هوایی حزب نازی در جنگ جهانی دوم. وی در سال 1933 وزیر امور داخلی پروس بود و نقش به سزایی در مقابله با مخالفان هیتلر ایفا کرد. وی به پاس خدماتش به حزب نازی درجه رایش مارشال را که بالاترین درجه نظامی در آلمان است را دریافت کرد.

پل یوزف گوبلس
وزیر پروپاگاندای رایش در آلمان نازی. وی از دوستان نزدیک هیتلر بود. تبحر گوبلس در سخن‌وری و سخنرانی‌های پرشور او را به یکی از افراد کلیدی نازی تبدیل کرده بود. تحصیلات او در زمینه ادبیات و فلسفه بود و در دوران وزارت توانست افکار عمومی را با حزب نازی همراه کند.

لیبرال‌ها

اتو ولس
رییس حزب سوسیال دموکرات آلمان. وی تنها کسی بود که در 23 مارس 1933 در مقابل تصویب قوانین فاشیستی هیتلر سخنرانی کرد و با تصویب این قوانین مخالفت کرد. وی در قسمتی از سخنرانی خود بیان کرد: "شما ممکن است زندگی و آزادی را از ما بگیرید، اما شما نمی‌توانید شرافت و عزت ما را بگیرید. ما بی دفاع هستیم ولی بدون عزت و شرافت نیستیم."

آرتور کریسپین
سیاست‌مدار عضو حزب سوسیال دموکرات. وی در سال 1933 پس از واقعه آتش‌سوزی در ساختمان پارلمان آلمان به اتریش و مدتی بعد به سوییس تبعید شد.

فردریش ایبرت
اولین رئیس جمهور آلمان. وی در سال 1913 به عنوان ریاست حزب سوسیال دموکرات آلمان انتخاب شد. در سال 1919 پس از پیروزی در انتخابات به عنوان اولین رییس‌جمهور آلمان برگزیده شد و تا سال 1925 که در دفتر خود درگذشت بر این مسند باقی ماند.

فیلیپ هاینریش شیدمن
اعلام‌کننده نظام جمهوری برای آلمان در زمان انقلاب آلمان. عضو حزب سوسیال دموکرات آلمان که در 9 نوامبر 1918 نظام جمهوری را برای آلمان اعلام کرد. وی 127 روز به عنوان قائم‌مقام دولت جمهوری آلمان خدمت کرد.

هرمان مولر
وزیر امور خارجه و سیاست‌مداری عضو حزب سوسیال دموکرات. وی در سال‌های 1919 و 1920 به عنوان وزیر امور خارجه در جمهوری آلمان خدمت می‌کرد. مولر دو بار به عنوان صدراعظم آلمان انتخاب شد. مرگ وی در سال 1931 در پی یک عمل جراحی ضربه‌ی سنگینی برای حزب سوسیال دموکرات بود.

هانس وُگل
رئیس حزب سوسیال دموکرات آلمان به همراه آرتور کراسپین و اتو ولس. پس از به قدرت رسیدن هیتلر در سال 1933، وی به یکی از رهبران سازمان تبعید سوسیال دموکرات سوپاد تبدیل شد. وی در سال 1945 چشم از جهان فرو بست و حزب سوسیال دموکرات نتوانست به کمک او دوباره قدرت بگیرد.

 

 


ژنرال، تانک شما خودرویی قدرتمند است
می‌تواند از جنگل‌ها عبور کند و صدها نفر را له کند.
اما یک ایراد دارد:
به یک راننده نیاز دارد.
ژنرال، بمب‌افکن شما قدرتمند است
سریع‌تر از باد پرواز می‌کند و می‌تواند باری به اندازه فیل جابه‌جا کند.
اما یک ایراد دارد:
نیاز به یک خلبان دارد.
ژنرال، انسان بسیار مفید است
او می‌تواند پرواز کند و می‌تواند به قتل برساند.
اما یک ایراد دارد:
او می‌تواند فکر کند

برتولت برشت

امتیاز و دیدگاه کاربران
به این محصول امتیاز دهید
نظرات کاربران
پرسش و پاسخ

آیا در رابطه با بازی ایرانی راز هیتلر با افزونه کمونیست SECRET HITLER:COMMUNIST EXP سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
بازی ایرانی راز هیتلر با افزونه کمونیست  SECRET HITLER:COMMUNIST EXP

بازی ایرانی راز هیتلر با افزونه کمونیست SECRET HITLER:COMMUNIST EXP

تخفیف:
780000
۱۰ %
قیمت:
۷۰۲۰۰۰ تومان