بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت SMALL WORLD WORLD OF WARCRAFT

شناسه کالا: #526
players: 2-5
 BGG: 7.3/10
 Min   40- 80

موجود در انبار: بله

تخفیف:
995,000
۴ %
قیمت:
۹۶۰,۰۰۰ تومان
به کمک نیاز دارید ؟
کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر تماس شما هستند
تماس بگیرید
مشاوره تلفنی رایگان
ارسال به سراسر کشور
اصالت کالا
ضمانت بازگشت کالا
امتیاز کاربران به: بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت SMALL WORLD WORLD OF WARCRAFT
0
از 5
عالی
0 %)
خوب
0 %)
متوسط
0 %)
نامناسب
0 %)
ضعیف
0 %)
توضیحات و مشخصات کالا

سرزمین Azeroth، جهانی جادویی و بسیار بزرگ است. اما آنقدر بزرگ نیست که تمام نژاد‌های خودخواهی که دائما به دنبال گسترش قلمرو خود هستند را در خود جای دهد. مخصوصا اگر اکثر آن نژادها متعلق به دو گروهی باشند که نزاع بینشان تا ابد ادامه دارد. البته، نژادهایی که به هیچ کدام از این دو گروه تعلق ندارند از این موضوع خوشحالند و به دنبال گرفتن ماهی از این آب گل آلود هستند و می‌خواهند تا آنجا که می‌توانند زمین‌های بیشتری را اشغال کرده و در آن رشد کنند. 

 

بعد از اینکه یک نژاد از جهان Warcraft را به همراه قدرت ویژه‌اش انتخاب کردید، باید از قابلیت‌ها و مهارت‌های آن استفاده کنید تا مناطق اطراف را تسخیر کرده و سکه پیروزی جمع کنید - که معمولا با سرکوب همسایه‌های ضعیف تر از شما این اتفاق رخ می‌دهد. با قرار دادن نیروها (توکن‌های نژاد) در مناطق مختلف و تسخیر سرزمین‌های مجاور، در انتهای نوبتتان به ازای هر منطقه‌ای که تحت کنترل شما باشد سکه پیروزی کسب خواهید کرد. اما بالاخره روزی فرا می‌رسد که نژاد شما آنقدر در پهنه وسیعی پخش شده باشد (مثل همان نژادهایی که قبلا دخلشان را آوردید!) که مجبور شوید آنها را رها کنید و به سراغ نژاد دیگری بروید. کلید پیروزی در این است که بدانید چه زمانی باید قید امپراتوری فعلی‌تان را بزنید و نژاد دیگری را انتخاب کنید تا بتوانید بر جهان Warcraft حکمرانی کنید!

 

بازیکنی که به تازگی یک بازی ویدیویی انجام داده باشد، بازی را شروع می‌کند. بازی به شکل ساعت‌گرد ادامه پیدا می‌کند و بازیکنان یکی پس از دیگری نوبتشان را بازی می‌کنند. وقتی که تمام بازیکنان یک نوبت بازی کنند، یک دور از بازی تمام می‌شود.

 

سپس، بازیکن اول نشانگر نوبت شمار را یک فضا در نوار نوبت‌ها جلو می‌برد و نوبت بعدی خودش را شروع می‌کند. بعد از او هم سایر بازیکنان نوبتشان را بازی می‌کنند.

 

وقتی که نشانگر نوبت به آخرین فضای نوار برسد، هر بازیکن آخرین نوبت خودش را بازی می‌کند و سپس بازی تمام می‌شود. بازیکنی که بیشترین سکه پیروزی را جمع کرده باشد برنده بازی خواهد بود.

 

وقتی که نشانگر دورشمار به آخرین فضای نوار دورشماری برسد (بسته به تعداد بازیکنان) و همه بازیکنان آخرین نوبتشان را بازی کرده باشند، سکه‌های پیروزی تمام بازیکنان رو خواهد شد. بازیکنی که بیشترین امتیاز را جمع کرده باشد برنده می‌شود. در صورت تساوی، از بین آنها، آن بازیکنی که بیشترین توکن نژاد (فعال + منقرض شده) را روی نقشه داشته باشد برنده است.

امتیاز و دیدگاه کاربران
به این محصول امتیاز دهید
نظرات کاربران
پرسش و پاسخ

آیا در رابطه با بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت SMALL WORLD WORLD OF WARCRAFT سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت SMALL WORLD WORLD OF WARCRAFT

بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت SMALL WORLD WORLD OF WARCRAFT

تخفیف:
995000
۴ %
قیمت:
۹۶۰۰۰۰ تومان